Strona główna
Kontakt
menu

Green Books - TheOneRing.net

Coolkon

Browse Happy

Tawerna - fantastyka

Valkiria.Net

Ainur Gate

Wieżowe Wzgórza - J.R.R. Tolkien

  Galeria

Rohan

Anduina

Fangorn

Zobacz więcej

 

Nowa Zelandia - Maksimum Adrenaliny!

Program motywacyjny dla firm

Przedstawiamy ofertę przygotowaną przez biuro Red Carpet Tours specjalnie dla Państwa! Nowa Zelandia to nie tylko kraina zapierających dech w piersiach krajobrazów, ale również Mekka Sportów Ekstremalnych, co czyni ją idealnym wyborem na wyjazd pełen mocnych wrażeń! Maksimum Adrenaliny to oferta, w której wybraliśmy najciekawsze, najbardziej nietypowe i najbardziej ekscytujące atrakcje! Jest to zarazem oferta w pełni mobilna: na Państwa życzenie możliwe jest usunięcie, zamiana lub też dodanie zupełnie nowych elementów programu - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Program zawiera przykładowe atrakcje i wycenę dla 20 uczestników biorących udział w 7 dniach wyśmienitej zabawy.

Cena programu 7 dni / 20 uczestników wynosi 7 058 $NZ na osobę. Internetowy przelicznik walut - xe.com/ucc

W sprawie oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny -
0048 605 180 100.

Życzymy Państwu mnóstwa niezapomnianych przeżyć!
-Załoga Red Carpet Tours


***DZIEŃ PRZYLOTU

Auckland

Zaraz po przylocie do Auckland zakwaterujemy się w hotelu. Kolację powitalną zjemy w luksusowej hotelowej restauracji. Nawet najmocniejsi z nas będą musieli odpocząć po wyczerpującym locie, jeśli jednak komuś starczy sił, proponujemy nocny wypad po największym mieście Nowej Zelandii.

Zakwaterowanie w Auckland: The Spencer on Byron (4,5*) (klasa luxury) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ 1

Greymouth Area

Z samego rana wylatujemy samolotem Air New Zealand z Auckland do Hokitika.
Dzisiaj zmierzymy się z Black Water Raftingiem -sportem, którego uprawianie jest możliwe tylko i wyłącznie w Nowej Zelandii! Jest to spływ pontonami, tyle, że - zamiast po rzekach - odbywa się on pod ziemią! Jednak, aby móc przepłynąć po rwących podziemnych rzekach i wodospadach, musimy wpierw spuścić się po linie kilkadziesiąt metrów w dół jaskini pełnej niesamowitych widoków! Po kilku godzinach zmagania się z lodowatą wodą, będziemy potrzebowali odrobiny relaksu w gorącym SPA, które pozwoli nabrać sił na kolejne dni.

Zakwaterowanie w Greymouth: Alpine Rose Motel (4*) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ 2

Greymouth Area

Rankiem, po śniadaniu, wyjedziemy do rezerwatu, z którego wyruszymy na popołudniowy Rajd Jeepami (możliwość samodzielnego prowadzenia pojazdu!) - kierowca zabierze nas przez deszczowy las, rwące rzeki, tunele i jaskinie! Będziemy mogli poszukać złota w jaskini znanej z XIX-wiecznej gorączki złota w Nowej Zelandii. Po rajdzie udamy się do luksusowej restauracji, gdzie zjemy obiad.

Zakwaterowanie w Greymouth: Alpine Rose Motel (4*) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ 3

Fox Glacier

Z samego rana wyruszymy do miejscowości Fox Glacier.
Tym razem dzień spędzimy wysoko nad poziomem morza - helikopter zabierze nas na jeden z największych nowozelandzkich lodowców! Jako nieliczni będziemy mieli okazję obejrzeć go od środka i przez kilka godzin wspinać się na niedostępne z ziemi, niesamowite formacje lodowcowe.

Zakwaterowanie w Fox Glacier: High Peaks Hotel (klasa luxury) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ 4

Fox Glacier

Dzisiaj czeka nas jedna z bardziej zapierających dech w piersiach atrakcji - skok ze spadochronem w jedynym miejscu na Ziemi, w którym można wykonać go bezpośrednio nad lodowcem! Tym razem będziemy mieli okazję nie tylko przełamać swoje bariery, ale również obejrzeć lodowiec, po którym chodziliśmy, z zupełnie innej perspektywy - z wysokości ponad 3600 metrów. Taka wysokość gwarantuje ponad 45 sekund swobodnego spadania. Tej minuty życia nie zapomnimy już nigdy... Warto wspomnieć, że wielu ludzi odwiedza Nową Zelandię tylko po to, aby tego doświadczyć.

Zakwaterowanie w Fox Glacier: High Peaks Hotel (klasa luxury) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ 5

Fox Glacier - Waiatoto River - Fox Glacier

Rankiem wyjedziemy w kierunku miejscowości Haast, by zaparkować na moście u źródeł rwącej rzeki Waiatoto.
Dziś czeka nas szaleńczy spływ motorówkowy (River Jet) - od oceanu aż do podnóża wiecznie ośnieżonych gór. Profesjonalny instruktor wyposaży nas w niezbędny sprzęt i przygotuje na oszałamiającą wyprawę w kierunku najbardziej dziewiczego parku narodowego regionu Westland. Po drodze mijać będziemy z bliska spektakularne wodospady, przepływać przez lasy deszczowe, by dotrzeć do niesamowitych formacji górskich.
Wieczorem, po kolejnym dniu pełnym adrenaliny, udamy się do Fox Glacier, gdzie zjemy pożegnalną kolację.

Zakwaterowanie w Fox Glacier: High Peaks Hotel (klasa luxury) - pokój o najwyższym standardzie

*DZIEŃ POWROTU

Auckland

Rano wyjedziemy do Hokitika, na lot samolotem linii Air New Zealand do Auckland. Być może po drodze uda nam się zobaczyć wyjątkowe formacje skalne Pancake Rocks w Punakaiki. Po południu czeka nas lot do Polski.

 
 
Strona główna  | Kontakt  |